Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Też tak macie? Że dzięki FB wielu znajomych z dzieciństwa odżyło i zaistniało w Waszym życiu na nowo? U mnie wygląda to tak, że spora grupa bliskich mi na różnych etapach życia ludzi rozjechała się po Polsce i świecie. Zawsze uważałam się za zwierzę stadne. Lgnęłam więc do ludzi, a relacje, na których mi zależało, pielęgnowałam i pielęgnuję niczym swój ogródek – na szczęście z wzajemnością i w myśl zasady, że telefon działa w dwie strony, a karma wraca.
Dzięki temu mamy cały czas ze sobą kontakt. I nie tylko wirtualny. Żadna przecież wymiana zdań w necie nie zastąpi prawdziwego spotkania i prawdziwej rozmowy.
Z Madzią siedziałyśmy w szkolnej ławce w pierwszych latach podstawówki. Znamy się ponad 30 lat. Mam tylko dwie starsze stażem bliskie mi osoby. Jedna mieszka 10 minut ode mnie, ale za to od drugiej, z którą znam się 35 lat, wróciłam przecież niedawno z dalekiej Azji!

A co do Magdy ze zdjęcia, mamy wiele wspaniałych i niezapomnianych wspomnień. Np. takie, gdy mając 8 lat, weszłyśmy do pustego starego kościoła, w którym miałyśmy przyjąć wkrótce I Komunię, i, nie mogąc powstrzymać ciekawości, zajrzałyśmy, co kryje w sobie ambona… ? Wiele innych pomysłów było jeszcze bardziej ekstremalnych, a tym samym ekscytujących.
Tymczasem przybyła na urlop z Wysp i za chwilę tam wróci, ale jest wielce prawdopodobne, że w ramach rewizyty spotkamy się już zimą tym razem u Niej.

❤️ ludzi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.