Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

W życiu się nie spodziewałam, że w Puszczy Bydgoskiej są takie górki. Jeja, takich zbiegów i podbiegów nie zaliczyłam jeszcze nigdy. Jestem usatysfakcjonowana, bo ponad 11-kilometrową trasę pokonałam, nie zatrzymując się na ani jednym podbiegu, w czasie 1:14, a co najzabawniejsze, bez świadomości, że się naprawdę i na serio ścigamy (myślałam, że to trening, a nie bieg po puchary).

Poleciałam czysto rekreacyjnie, by zobaczyć, jak będzie mi się biegło z plecakiem pełnym wody, a tu się okazało, że ten Cross Jarka to najprawdziwsze zawody – na dodatek przygotowane jak na bieg nieoficjalny na bardzo wysokim poziomie. Przepiękne widoki i tereny do ostrego treningu, wodopój i jedzonko na trasie, a przede wszystkim serdeczna atmosfera po zawodach sprawiły, że na pewno nie byłam tam po raz ostatni. Taki cross to świetne przygotowanie do mojego wrześniowego ultramaratonu, który odbędzie się właśnie w Puszczy Bydgoskiej i oczywiście beskidzkiego półmaratonu, który już w sierpniu w Ochotnicy.
Chociaż wczorajszy wieczór sprawił, że bardzo mocno zastanawiam się, czy nie przepisać się z tej górskiej połówki Ochotnica Challenge na maraton Gorce Trail…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.