Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cześć!

Publikuję tu relacje z podróży czy zawodów, piszę o życiu, dzieląc się moimi przemyśleniami, a przecież operacje i szpitale to także część naszego życia.
Za chwilę będę poddana całkowitej narkozie. Zresztą nie pierwszy w życiu raz. Póki co piszę do Was, na zmianę randkując z moim ukochanym pisarzem Wiśniewskim. 😉

Nigdy nie zastanawiam się nad konsekwencjami całkowitego znieczulenia, aż obejrzałam przypadkiem film „Noce w Rodanthe” na podstawie książki Sparksa. Główny bohater jest lekarzem, a jego pacjentka nie wybudziła się po operacji. Musi uporać się z wyrzutami sumienia, a także ostracyzmem najbliższego otoczenia. O emocjach rodziny zmarłej nawet nie będę wspominać.

Takie przypadki zdarzają się raz na 50 tysięcy.

Nie jestem panikarą. Wiem, że się wybudzę jak ze smacznego snu. Na dodatek będzie mi się potem lepiej oddychało, a prawidłowy oddech ma przecież zbawienny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale na całe nasze funkcjonowanie.
Ponadto miałam wspaniałe życie, ale mam jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia, więc planuję przeżyć jeszcze przynamniej drugie tyle, ile już mam.

A zatem…

Kocham Cię, życie.
Do zobaczenia wkrótce. 😉

PS
No i strasznie jestem już głodna.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.