Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Wczorajszy poranek upłynął mi pod znakiem radości ze wspólnego biegu z Kubą i Markiem zwieńczonego na dodatek sukcesem. Pod banderą „Enea Bydgoszcz Triathlon” zajęliśmy w kategorii Sztafeta Mieszana II miejsce w Biegu Trzech Króli. Team z takimi harpaganami to czysta przyjemność, moc i poniekąd wyróżnienie. O motywacji nie wspomnę.  Każdy dał z siebie wszystko i tylko 14 sekund dzieliło nas do pierwszego miejsca.

Byłam Baltazarem i chłopaki zrobili mi fajną niespodziankę, czekając 100 metrów przed metą, by ten ostatni odcinek mi potowarzyszyć. Gdy ich zobaczyłam, załączyłam turbo doładowanie jakby mi ktoś pod nogi podrzucił zapalnik. W życiu tak nie finiszowałam! Dzięki Wam, Chłopaki, odkryłam w sobie nieznaną dotąd moc.
Bieg Trzech Króli w Białych Błotach trzeci rok z rzędu organizuje Aldona Rybka. Za każdym razem, gdy biegnę w jej zawodach, utwierdzam się w przekonaniu, że to postać nietuzinkowa i chodząca kopalnia pomysłów. Tym razem znowu mnie zaskoczyła – organizacją, dbałością o sygnowane żółtą koroną szczegóły, oryginalnymi nagrodami, zapleczem gastronomicznym, ale najbardziej jednak trasą. Niby każdy ze sztafety miał do przebiegnięcia tylko trzy kilometry, ale jeśli biegło się je na maxa, to naprawdę mogło być „do odcięcia”. U nas było na maxa. Cross to jednak nie bułka z masłem. Trudno porównać wynik z ubiegłego roku z wczorajszym, bo trasa, po pierwsze, była typowo przełajowa i w całości po lesie, a po drugie, dłuższa o 150 metrów. Cieszę się z mojego małego osobistego sukcesu, bo mimo wymagającej nawierzchni poprawiłam średnie tempo z 4:44/km na 4:33.
Uwielbiam atmosferę panującą na biegach u Aldony, bo jest swojsko i serdecznie. I przyjaźnie, bo na tym biegu, co jest już tradycją, spotyka się stałe grono bydgoskich sympatyków biegania, zarówno szybkiego, jak i wolniejszego, i ze względu na specyfikę zawodów – wszyscy się ze sobą po królewsku mieszają. I to jest najpiękniejsze.

Dziękuję fotografom: Tym żyje Bydgoszcz, Krzysztof Sieracki, Dorota Lohse, Lenka Rybka, Piotr Król, Grzegorz Perlik, Aldona Rybka, Biegi Bydgoszcz.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.