Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Jeja! Zrobiłam to! „Chłopaki, mamy to!”

Po weekendzie spędzonym nad morzem, do tego przy takim żarze z nieba od rana, w życiu by mi do głowy nie przyszło, że dziś zrobię życiówkę.
Już miałam zrezygnować z tego biegu, bo „osłabienie weekendowe” mocno dawało się we znaki, ale dzięki mojej przyjaciółce Marcie przemogłam się.
Na dodatek gdy już na miejscu zobaczyłam gotowych do startu biegaczy i przede wszystkim znajomych z RUN BYDGOSZCZ oraz uśmiechnięte buzie dwóch pacemakerów – Pawła i Michała – postanowiłam zaryzykować i przynajmniej spróbować polecieć na 50.
I z minuty na minutę, z kilometra na kilometr czułam przypływ coraz większej ilości endorfin, adrenaliny i siły. Nawet przez chwilę nie pomyślałam z zwolnieniu tempa.
Biegłam krok w krok z chłopakami, którzy wspierali mnie, pojąc i oblewając wodą, ale przede wszystkim bardzo motywowali, pozytywnie wzmacniając i nawołując, gdy tylko znikałam im z pola widzenia.
Na ostatniej prostej maksymalnie podkręciłam śrubkę, że aż chłopaki byli zaskoczeni i wbiegłam na metę, poprawiając mój dotychczasowy wynik na 10 kilometrów o ponad dwie minuty.

Ukończyłam Bydgoski Bieg Przedsiębiorców z czasem 0:48:19.55, przybiegając na metę w swojej kategorii wiekowej jako siódma.

Jestem – autentycznie – bardzo zdumiona. Hehe. Serio. I cieszę się z tego wyniku jak dziecko.
Dziękuję, Pawle i Michale.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.