Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kilka lat potrzebowałam, aby się do tego zabrać. Do dziś zresztą nie mam przepracowanego tego – wciąż bolesnego dla mnie – tematu. Ci, którzy stracili rodziców, myślę, wiedzą, o czym mówię.

Aż w końcu stało się.
Naprawiłam gramofon po Tacie, który dał mi go wraz z kilkudziesięcioma winylami na kilka miesięcy przed odejściem.
Mazowsze, Czerwone Gitary, Marek&Wacek, Grechuta to tylko nieliczne grono polskich wykonawców cenionych przez mojego Tatę, których twórczość przez pamięć o Nim, przybliżę, słuchając czarnych krążków.
Stary adapter dostał drugie życie, a ja jestem bardzo szczęśliwa.
Mała rzecz, a tak bardzo mnie cieszy…
Gdy pomyślę, że ten sprzęt przede mną obsługiwał tylko mój Tata i nikt inny jak właśnie On najbardziej napawał się muzyką z niego płynącą, czuję ogromne wzruszenie.

Nie ma nic piękniejszego od dźwięku skrzeczącej igły. Doskonale go pamiętam, gdy będąc małą dziewczynką, wsłuchiwałam się w jego akordy. Towarzyszył nam niczym świerszcz ukryty pod strzechą domu.

Wczoraj, po tym, jak gramofon został podłączony, wykonaliśmy test. Losowo wybrałam album. Okazał się nim zbiór kolęd i pastorałek w wykonaniu znanych polskich artystów. Wśród nich znalazła się jedna z moich ulubionych, która wywołała we mnie, choćby w kontekście wydarzeń ostatnich dni, ciarki na całym ciele.

Posłuchajcie…

PS
Nie ma przypadków.

(nagranie: Z. Woliński, P. Kubacki – studio PRiTV w Poznaniu)

„Bo najpiękniejsze w życiu są małe rzeczy”Kilka lat potrzebowałam, aby się do tego zabrać. Do dziś zresztą nie mam przepracowanego tego – wciąż bolesnego dla mnie – tematu. Ci, którzy stracili rodziców, myślę, wiedzą, o czym mówię. Aż w końcu stało się.Naprawiłam gramofon po Tacie, który dał mi go wraz z kilkudziesięcioma winylami na kilka miesięcy przed odejściem. Mazowsze, Czerwone Gitary, Marek&Wacek, Grechuta to tylko nieliczne grono polskich wykonawców cenionych przez mojego Tatę, których twórczość przez pamięć o Nim, przybliżę, słuchając czarnych krążków.Stary adapter dostał drugie życie, a ja jestem bardzo szczęśliwa. Mała rzecz, a tak bardzo mnie cieszy…Gdy pomyślę, że ten sprzęt przede mną obsługiwał tylko mój Tata i nikt inny jak właśnie On najbardziej napawał się muzyką z niego płynącą, czuję ogromne wzruszenie. Nie ma nic piękniejszego od dźwięku skrzeczącej igły. Doskonale go pamiętam, gdy będąc małą dziewczynką, wsłuchiwałam się w jego akordy. Towarzyszył nam niczym świerszcz ukryty pod strzechą domu. Wczoraj, po tym, jak gramofon został podłączony, wykonaliśmy test. Losowo wybrałam album. Okazał się nim zbiór kolęd i pastorałek w wykonaniu znanych polskich artystów. Wśród nich znalazła się jedna z moich ulubionych, która wywołała we mnie, choćby w kontekście wydarzeń ostatnich dni, ciarki na całym ciele. Posłuchajcie… PSNie ma przypadków.(nagranie: Z. Woliński, P. Kubacki – studio PRiTV w Poznaniu)

Publiée par O co tu biega? sur Mercredi 16 janvier 2019

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.