Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tydzień temu miała miejsce w Bydgoszczy sportowa impreza pod nazwą „Woda Bydgoska”. Jak powszechnie zainteresowanym wiadomo, zawody tego typu przyciągają rzesze zarówno tych najlepszych, jak i zupełnie przeciętnych pływaków.

Jedną z amatorek kraula, która pokonała dystans 2.8 km, była moja serdeczna koleżanka – matka trójki dzieci, karmiąca piersią najmłodszą pociechę.

Na stronie „Aktywnej Bydgoszczy” został umieszczony filmik, na którym kobieta dzielnie walczy z nurtem rzeki. Zawody ukończyła w limicie i stanęła na podium w swojej kategorii wiekowej, choć sama nie ukrywa, że pływa wolno. Tym wyczynem zjednała sobie sympatię wielu bydgoszczan, którzy kibicowali jej, a potem gratulowali. Otrzymała parę dni później list gratulacyjny od Prezydenta Bydgoszczy, który wręczył jej go wraz z kwiatami osobiście.

Pod filmem poza dziesiątkami ciepłych słów ukazał się również i taki komentarz:

„Ja panią widziałem po przepłynięciu 200 metrów z prądem rzeki… już wówczas walczyła pani ze swoim słabym przygotowaniem. Nie mam zamiaru polemizować. To nie były zawody dla pani, a pani „wyczyn” na pewno nie zasługuje na miano bohaterskiego. To co pani przedstawiła to była droga pani parodia zawodów pływackich. Może się pani oczywiście nie zgadzać z moim zdaniem, ma pani do tego pełne prawo. Ja jednak nie będę pani głaskał po głowie. Na miejscu organizatora wyciągnął bym panią za gacie już przy moście Sulimy-Kamińskiego. Tyle ode mnie… i pewnie jeszcze wiele osób by się pod tym podpisało ale towarzystwo wzajemnej adoracji nie pozwala. Proponuję następnym razem przygotować się do zadania i nie próbować na siłę gwiazdorzyć pseudo bohatersthwem”.

Autor tekstu to podobno jakiś trener z Bydgoszczy.

Dziś dostałam od znajomej link do publicznego postu napisany na facebookowym profilu przez tegoż człowieka na dwa dni przed niedzielnym Ironmanem.

Przeczytałam. Załączam zrzut.
I wiecie co?
Chętnie poznam tę „kolejną superbohaterkę”. ????

I zapytam ją, czy też wierzy w słowa setek triathlonistów-profesjonalistów, którzy mówią, że:

„Triathlon wygrywa się bieganiem”.

Bo ja w to wierzę.
I to udowodniłam.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.