Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

30 paczek trafiło w ręce najbardziej potrzebujących uczniów szkoły, w której pracuję. 30 wielkich, ważących od 4 do 6 kg, pakunków, które mieściły wszystko to, co przydać się może i co lubią dzieci oraz młodzież.

W akcję zaangażowało się kilkadziesiąt osób głównie ze środowiska biegowego i triathlonowego, ale nie tylko. Prezenty napływały z innych miast, a nawet innego kraju. Darczyńcami okazali się zarówno członkowie mojej rodziny, przyjaciele, bliżsi oraz dalsi znajomi, jak i osoby zupełnie mi obce. Wszyscy, którzy przekazali dzieciom dary, zrobili to absolutnie z własnej woli. Większość z nich dostarczyła je do mnie osobiście.
Poniższe słowa kieruję do wszystkich Darczyńców:
Wiem, że takich akcji jak ta, jest bardzo wiele i przebić się z „ofertą”, która sprawi, że akurat tu, a nie gdzie indziej ulokujecie swoje pieniądze, to jak wygrać los na loterii. Obdarzyliście mnie ogromnym zaufaniem. Jestem szczęściarą. Dzięki Wam te święta dla trzydzieściorga dzieciaków były na pewno bardziej radosne, kolorowe i słodsze. Zapewniam Was – przyborów szkolnych dzieciaki mają zapas do przyszłego roku szkolnego, jeśli nie dłużej. 
Dziękują Wam wychowawcy i Dyrekcja. Bardzo dziękują też Wam Rodzice – często tak oszołomieni i wzruszeni, że brakowało im słów, by opisać zaskoczenie i radość. Napływały do mnie ciepłe słowa zarówno za pośrednictwem innych nauczycieli, jak i przez moją stronę.

Rozmawiałam z wychowawcami, którzy opowiadali o reakcjach dzieci. Był pisk, euforia, łzy szczęścia i wielkie podziękowania:
– „Jeja, to dla mnie? Niemożliwe!”
– „O rany, jakie to ciężkie! Ale się zabiorę. Albo nie – zadzwonię po mamę”.
– „To wszystko jest moje? Tylko dla mnie?”
– „A skąd Gwiazdor wiedział, że to dla mnie? Przecież nie napisałam listu. Nie zdążyłam, bo opiekowałam się małą siostrzyczką”.
– „A mogę dać tę kostkę Rubika mojemu braciszkowi? Chciał taką, a nie ma”.
To tylko niektóre z wypowiedzi obdarowanych przez Was uczniów – w wieku od 7 do 15 lat.

Z tego miejsca pragnę Wam, Drodzy Darczyńcy, raz jeszcze SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ.

Cel został osiągnięty. Te święta były dla mnie szczególne m.in. dzięki naszemu wspólnemu sukcesowi – powodzeniu akcji „O co tu biega? O prezenty!”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.